Stránka predstavuje predmet biológia na našej škole
Školský
rok
Meno a priezvisko kategória Umiestnenie
2019/2020 Tobiáš Hôždala B 1.miesto - krajské kolo
3.miesto - celoslov.kolo
2018/2019 Adriana Marková A 2.miesto - krajské kolo
úspešná riešiteľka - celoslovenské kolo
2017/2018 Martin Hôždala A 2.miesto - krajské kolo
2.miesto - celoslovenské kolo + Cena dekana Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave
2016/2017 Martin Hôždala B 2.miesto - krajské kolo
úspešný riešiteľ - celoslov.kolo
Peter Staňo A 5.miesto - krajské kolo (úsp.riešiteľ)
2015/2016 Adriana Hološková A 1.miesto - krajské kolo - projektová časť
1.miesto - celoslovenské kolo
Daniela Kročianová A 1.miesto - krajské kolo - teoreticko-praktická časť
úspešná riešiteľka - celoslovenské kolo
2014/2015 Adriana Hološková A 2.miesto - krajské kolo
3.miesto - celoslovenské kolo
2013/2014 Adriana Hološková   Scientia Pro Futuro 2013 nominácia na Project Olympiad - I-SWEEP 2014 - Houston, Texas, USA - bronzová medaila
2012/2013 Matej Pribiš   IYIPO International Young Inventors Project Olympiad Tbilisi-Gruzínsko - ZLATÁ MEDAILA
Adriana Hološková B 2.miesto - krajské kolo
5.miesto - celoslovenské kolo - úspešná riešiteľka
2011/2012 Matej Pribiš B 2.miesto - krajské kolo
3.miesto - celoslovenské kolo
Samuel Kňazský C 1.miesto - okresné kolo, 7.miesto - krajské kolo - úspešný riešiteľ
Róbert Fritz D 1.miesto - obvodné kolo projektová časť
Marek Pekník D 1.miesto - obvodné kolo teoreticko-praktická časť
Alica Hudecová D 2.miesto - obvodné kolo
teoreticko-praktická časť
2010/2011 Matej Pribiš B 4.miesto - krajské kolo
2009/2010 Veronika Marková C 1.miesto - okresné kolo, úspešná riešiteľka - krajské kolo
2008/2009 Tomáš Figura A 2.miesto - krajské kolo, 4.miesto - celoslovenské kolo
2007/2008 Tomáš Figura B 3.miesto - krajské kolo
2006/2007 Monika Maňáková A 1.miesto - krajské kolo, 7.miesto - celoslovenské kolo
2003/2004 Alžbeta Karlíková B úspešná riešiteľka - celoslovenské kolo
Magda Michaličková B úspešná riešiteľka - krajské kolo
2002/2003 Lukáš Kalamen C úspešný riešiteľ - krajské kolo
Magda Michaličková C úspešná riešiteľka - krajské kolo
Hana Kubečková D 3.miesto - okresné kolo
2001/2002 Lukáš Kalamen D 1.miesto - okresné kolo
Petra Čižmáriková D úspešná riešiteľka - okresné kolo
Pavla Zemková D úspešná riešiteľka - okresné kolo
Magda Michaličková D úspešná riešiteľka - okresné kolo
Lucia Ferancová D úspešná riešiteľka - okresné kolo
2000/2001 Stanislava Miháliková A úspešná riešiteľka - krajské kolo
Katarína Hazuchová B úspešná riešiteľka - krajské kolo
Lukáš Kalamen D 1.miesto - okresné kolo
1999/2000 Stanislava Miháliková A 3.miesto - krajské kolo
1998/1999 Miloš Bielčik   1.miesto - krajské kolo
Stanislava Miháliková   3.miesto - krajské kolo
Katarína Hazuchová C 1.miesto - okresné kolo
1997/1998 Hana Černáková   1.miesto - krajské kolo
Miloš Bielčik   2.miesto - krajské kolo
Katarína Hodúlová D 1.miesto - okresné kolo
Lenka Ondrejovičová D 3.miesto - okresné kolo
Katarína Hazuchová C 3.miesto - okresné kolo
biolab1.jpg
biolab3.jpg
biolab2.jpg
beagle_logo.jpg
PaedDr.Ľuboš Vydarený
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one