Stránka predstavuje predmet biológia na našej škole

 

Školský

rok

Meno a priezvisko

kategória

Umiestnenie

2017/2018 Martin Hôždala A 2.miesto - krajské kolo
2.miesto - celoslovenské kolo + Cena dekana Prírodovedeckej fakulty UK v Bratislave
2016/2017 Martin Hôždala
 
B 2.miesto - krajské kolo
úspešný riešiteľ - celoslov.kolo
Peter Staňo A 5.miesto - krajské kolo (úsp.riešiteľ)
2015/2016 Adriana Hološková A 1.miesto - krajské kolo - projektová časť
1.miesto - celoslovenské kolo
Daniela Kročianová A 1.miesto - krajské kolo - teoreticko-praktická časť
úspešná riešiteľka - celoslovenské kolo
2014/2015 Adriana Hološková A 2.miesto - krajské kolo
3.miesto - celoslovenské kolo

2013/2014

Adriana Hološková

 

Scientia Pro Futuro 2013 nominácia na Project Olympiad - I-SWEEP 2014 - Houston, Texas, USA - bronzová medaila

2012/2013

Matej Pribiš

 

IYIPO International Young Inventors Project Olympiad Tbilisi-Gruzínsko - ZLATÁ MEDAILA

Adriana Hološková

B

2.miesto - krajské kolo

5.miesto - celoslovenské kolo - úspešná riešiteľka

2011/2012

Matej Pribiš

B

2.miesto - krajské kolo
3.miesto - celoslovenské kolo

Samuel Kňazský

C

1.miesto - okresné kolo, 7.miesto - krajské kolo - úspešný riešiteľ

Róbert Fritz

D

1.miesto - obvodné kolo projektová časť

Marek Pekník

D

1.miesto - obvodné kolo teoreticko-praktická časť

Alica Hudecová

D

2.miesto - obvodné kolo
teoreticko-praktická časť

2010/2011

Matej Pribiš

B

4.miesto - krajské kolo

2009/2010

Veronika Marková

C

1.miesto - okresné kolo, úspešná riešiteľka - krajské kolo

2008/2009

Tomáš Figura

A

2.miesto - krajské kolo, 4.miesto - celoslovenské kolo

2007/2008

Tomáš Figura

B

3.miesto - krajské kolo

2006/2007

Monika Maňáková

A

1.miesto - krajské kolo, 7.miesto - celoslovenské kolo

2003/2004

Alžbeta Karlíková

B

úspešná riešiteľka - celoslovenské kolo

Magda Michaličková

B

úspešná riešiteľka - krajské kolo

2002/2003

Lukáš Kalamen

C

úspešný riešiteľ - krajské kolo

Magda Michaličková

C

úspešná riešiteľka - krajské kolo

Hana Kubečková

D

3.miesto - okresné kolo

2001/2002

Lukáš Kalamen

D

1.miesto - okresné kolo

Petra Čižmáriková

D

úspešná riešiteľka - okresné kolo

Pavla Zemková

D

úspešná riešiteľka - okresné kolo

Magda Michaličková

D

úspešná riešiteľka - okresné kolo

Lucia Ferancová

D

úspešná riešiteľka - okresné kolo

2000/2001

Stanislava Miháliková

A

úspešná riešiteľka - krajské kolo

Katarína Hazuchová

B

úspešná riešiteľka - krajské kolo

Lukáš Kalamen

D

1.miesto - okresné kolo

1999/2000

Stanislava Miháliková

A

3.miesto - krajské kolo

1998/1999

Miloš Bielčik

 

1.miesto - krajské kolo

Stanislava Miháliková

 

3.miesto - krajské kolo

Katarína Hazuchová

C

1.miesto - okresné kolo

1997/1998

Hana Černáková

 

1.miesto - krajské kolo

Miloš Bielčik

 

2.miesto - krajské kolo

Katarína Hodúlová

D

1.miesto - okresné kolo

Lenka Ondrejovičová

D

3.miesto - okresné kolo

Katarína Hazuchová

C

3.miesto - okresné kolo

 

biolab1.jpg
biolab3.jpg
biolab2.jpg
hmyz1.jpg
dna.jpg
beagle_logo.jpg
PaedDr.Ľuboš Vydarený
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one